Series
Ratings
21
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0