Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
No Way I'm an AdultRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
- Golden BatRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 4.5- Humanoid Monster BemRated ★ 5.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0