Movies
Ratings
103
The WailingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 2.5