Titles you rated
Honey and CloverRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Me and MeRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 5.0- HerRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Autumn in New YorkRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5