Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0