Titles you rated
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
BugsyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
MEGANRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0