Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5