Movies
Ratings
127
The HandmaidenRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Key of LifeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 3.5