Movies
Ratings
222
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5