Series
Ratings
58
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5- 대장금Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- My Fair Princess IIIRated ★ 4.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0