Movies
Ratings
51
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Like a French FilmRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0