Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0