Movies
Ratings
156
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 3.5
Raising ArizonaRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
My Beautiful LaundretteRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 3.0
Frankie and JohnnyRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0- To Sir, With LoveRated ★ 4.5