Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5