Movies
Ratings
470
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0