Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0