Movies
Ratings
715
Ad AstraRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
High LifeRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5