Titles you rated
Silent HillRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0