Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0