Series
Ratings
93
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Major 2ndRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5