Movies
Ratings
185
ShelterRated ★ 5.0
Latter DaysRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
MilkRated ★ 5.0
BirdyRated ★ 4.0
See the SeaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0