Movies
Ratings
18
Finding NemoRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0