Movies
Ratings
842
The WailingRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
The ZodiacRated ★ 3.0- Battle Royale 3DRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 4.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 4.0
Shinjuku IncidentRated ★ 5.0
The Eye 2Rated ★ 3.5
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
SairenRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 4.0
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 3.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.5