Titles you rated
- SunflowerRated ★ 3.5
Over TimeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 2.5
Goodbye SoloRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 2.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0