Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0