Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
FluRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0