Titles you rated
ResetRated ★ 2.5
You Are My HeroRated ★ 2.5
Echo of Her VoiceRated ★ 2.0
Rising With the WindRated ★ 1.0
Only for LoveRated ★ 0.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
I May Love YouRated ★ 1.5
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 0.5
Hello, I'm At Your ServiceRated ★ 1.5
GG PrecinctRated ★ 1.5
Unforgettable LoveRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
MobiusRated ★ 2.0- 19th FloorRated ★ 2.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.5
Perfect and CasualRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You Are My SecretRated ★ 3.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 1.5
Poker FaceRated ★ 2.0