Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0