Titles you rated
RememberRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0