Movies
Ratings
35
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5