Titles you rated
The Stars Are ShiningRated ★ 3.0
The Dearest LadyRated ★ 2.0- Mystery FreshmanRated ★ 1.5
The PromiseRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0