Movies
Ratings
567
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Secret in Their EyesRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Shot CallerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
YoungjuRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 0.5
SplitRated ★ 3.5