Titles you rated
AkiraRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.5- Serial LoverRated ★ 3.5
Potato SymponyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Raising CainRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
Paradise in ServiceRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
Black Coal, Thin IceRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Training DayRated ★ 3.5
My New PartnerRated ★ 1.5