Movies
Ratings
62
Suicide SquadRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0