Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0