Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 4.5