Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0