Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.0
HouseRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0