Movies
Ratings
326
F1: The MovieRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0