Movies
Ratings
88
AvatarRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The First TimeRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Blind DateRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0