Titles you rated
Child's PlayRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0