Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0