Movies
Ratings
443
The SubstanceRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5