Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5