Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5