Series
Ratings
22
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0