Series
Ratings
34
The Vineyard ManRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5