Movies
Ratings
15
UpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0