Titles you rated
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0