Movies
Ratings
112
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0